Aktuality archiv

Prof. MUDr. Martin Matějovič, Ph.D. byl vyzván k vedení jednoho z 5-ti mezinárodních panelů expertů za účasti zástupců NIH, FDA a KHI (Kidney Health Initiative) v rámci prestižní konsensuální konference ADQI (Acute Dialysis Quality Initiative).

Číst dál... Aktualizováno

Ve dnech 23. a 25. listopadu se v prostorách Biomedicínského centra naší Lékařské fakulty uskutečnil volitelný předmět „Chirurgické šití“.

Číst dál... Aktualizováno

Na konci listopadu se v prostorách Centra pro přenos poznatků a technologií v Brandýse nad Labem uskutečnilo první výjezdní setkání Univerzitní inovační sítě. Hlavním cílem setkání bylo vedle motivace a tréninku „obchodních“ dovedností a srozumitelné prezentace nabídky z katalogu služeb, především team-building a networking v rámci Univerzitní inovační sítě.

Číst dál... Aktualizováno

Tým Laboratoře nádorové biologie získal ocenění za nejlepší posterovou prezentaci na mezinárodní konferenci NGS 2015 Sheffield, věnované využití moderních metod sekvenace nukleových kyselin v medicínském výzkumu.

Číst dál... Aktualizováno

V Plzni dne 12.10.2015

Lékařská fakulta v Plzni Univerzity Karlovy realizuje projekt „Biomedicínské centrum – přístrojové vybavení 2015“

Číst dál... Aktualizováno

by Daniel Georgiev 4. 11. 2015 at 15:00 in the Biomedical Center

Číst dál... Aktualizováno

V úterý 10. listopadu 2015 se v Biomedicínském centru uskuteční odpolední seminář firmy Contipro Biotech, vědců Lékařské fakulty UK v Plzni a Fakultní nemocnice Plzeň.

Číst dál... Aktualizováno

Uznávaný čtyřiatřicetiletý vědec Jaroslav Hrabák, jenž se věnuje výzkumu rozpoznávání takzvaných panrezistentních bakterií, získal dnes Cenu města Plzně.

Číst dál... Aktualizováno

Popularizační vědecký festival Týden vědy a techniky AV ČR (www.tydenvedy.cz) se koná i letos od 1. do 15. listopadu 2015.

Číst dál... Aktualizováno

Vážení kolegové,

dovolujeme si vás srdečně pozvat na přednášku “Neuroprotection of Neuropeptide Y in cellular models of Alzheimer‘s disease”, kterou přednese Dr. Francesco Angelucci, Ph.D. z IRCCS Santa Lucia Foundation, Roma.

Přednáška bude proslovena v anglickém jazyce a bude se konat ve čtvrtek 29. 10. 2015 v 9:00 v seminární místnosti Biomedicínského centra, alej Svobody 1655/76.

Číst dál... Aktualizováno

Centrální laboratoř pro imunoanalýzu, Lékařská fakulta UK Plzeň ve spolupráci s firmou Bio-Rad Vás zvou na odborný seminář se zástupci firem Bio-Rad a Luminex, který se uskuteční 29. září 2015, od 10 do 15 hod. v posluchárně ŠAF 1 (Šafránkův pavilon, Alej Svobody 31, Plzeň).

Číst dál... Aktualizováno

V červenci proběhla v prostorách Biomedicínského centra LF UK v Plzni dvoutýdenní Letní škola experimentální chirurgie, která byla za účasti děkana lékařské fakulty zakončena 17.7.2015 na plzeňské radnici slavnostním předáním certifikátů 24 úspěšným účastníkům.

Číst dál... Aktualizováno

Kontakt

Univerzita Karlova
Lékařská fakulta v Plzni
Biomedicínské centrum

alej Svobody 1655/76
323 00 Plzeň – Severní Předměstí

T: +420 377 593 810
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login

Log in to your account or Vytvořit účet