Aktuality archiv

Dr. Pascal Hilber, Ph.D., HDR
30. 11. 2016 v 14:15 na Ústavu patologické fyziologie

Číst dál... Aktualizováno

by Jan NEVORAL, Miriam ŠTIAVNICKÁ, Jiří MORAVEC
14. 11. 2016 at 2 p.m. in the Biomedical Center

Číst dál... Aktualizováno

Vědecký tým Biomedicínského centra vypsal následující témata pro Studentskou vědeckou odbornou činnost (SVOČ) 2016/2017:

Číst dál... Aktualizováno

Ve středu 9. 11. 2016 od 15:00 se v seminární místnosti Biomedicínského centra (SO 01.2.21) koná pod vedením Mgr. Adama Šoukala, vedoucího právního oddělení Lékařské fakulty UK v Plzni, seminář na téma Ochrana duševního vlastnictví v rámci Biomedicínského centra.

Číst dál... Aktualizováno

Laboratoř neurodegenerativních poruch vypisuje následující Ph.D. pozice:

Číst dál... Aktualizováno

Studentka prvního ročníku postgraduálního studia v Biomedicínském centru, Anna Zavaďáková, dosáhla mimořádného úspěchu svým vítězstvím v historicky prvním kole soutěže o nejlepší studentskou vědeckou prezentaci na IX. ročníku mezioborové konference Biomateriály a jejich povrchy pořádanou Ústavem materiálového inženýrství Fakulty strojní Českého vysokého učení technického v Praze, Ústavem struktury a mechaniky hornin AV ČR, v.v.i. a Společností pro kompozitní a uhlíkové materiály, z.s.

Číst dál... Aktualizováno

V úterý 20. 9. 2016 proběhl od 15:30 v konferenčním sále Muzea knihtisku a knihy v Plzni v Plovární ulici křest knihy Experimental Surgery (Experimentální chirurgie). Ve slavnostní náladě se zde sešla jak velká část autorského kolektivu pod vedením MUDr. Václava Lišky, Ph.D., který je odborným asistentem na Chirurgické klinice Lékařské fakulty UK a FN Plzeň a zároveň výzkumným pracovníkem Biomedicínského centra fakulty, tak mnoho „kmotrů“ a podporovatelů této publikace.

Číst dál... Aktualizováno

Firma Becton Dickinson ve spolupráci s Biomedicínským centrem pořádá v pátek 7. 10. 2016 teoreticko-praktický seminář Standardizovaná a optimalizovaná mnohobarevná průtoková cytometrie.

Číst dál... Aktualizováno

2. výroční konference Biomedicínského centra se bude konat ve středu 16. 11. 2016 od 9:00 ve velké posluchárně Šafránkova pavilonu, alej Svobody 31, 323 18 Plzeň.

Číst dál... Aktualizováno

Popularizační vědecký festival Týden vědy a techniky AV ČR (www.tydenvedy.cz) se koná i letos od 1. do 13. listopadu 2016.

Číst dál... Aktualizováno

Již potřetí pořádala Lékařská fakulta UK v Plzni dvoutýdenní letní vzdělávací kurz „Summer School of Experimental Surgery“ (SSES). Kurz se konal v Biomedicínském centru LF UK ve dnech 4.–15. července 2016 a byl zaměřen na seznámení s metodikami vědecké a výzkumné práce a nácvik chirurgických technik.

Číst dál... Aktualizováno

Na konci května letošního roku se v Biomedicínském Centru Lékařské fakulty v Plzni uskutečnil dvoudenní Mezinárodní seminář regenerace jater a výpočetního modelování hepatobiliárních chirurgických výkonů.

Číst dál... Aktualizováno

Dne 21. 6. 2016 převzala z rukou ministryně školství K. Vachové jmenovací dekret profesorka MUDr. Milena Králíčková, Ph.D., prorektorka pro studijní záležitosti UK, vedoucí Ústavu histologie a embryologie LFP a vedoucí výzkumného programu 2 Biomedicínského centra LFP.

Číst dál... Aktualizováno

by Jiří Kroc
8. 6. 2016 at 2 p.m. in the Biomedical Center

Číst dál... Aktualizováno

V pátek 29.4. se v prostorách Gynekologicko-porodnické kliniky uskutečnil laparoskopický praktický workshop s mezinárodní účastí na téma laparoskopická sakrokolpopexe – zlatý standard řešení prolapsů pánevního dna ženy.

Číst dál... Aktualizováno

Kontakt

Univerzita Karlova
Lékařská fakulta v Plzni
Biomedicínské centrum

alej Svobody 1655/76
323 00 Plzeň – Severní Předměstí

T: +420 377 593 810
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login

Log in to your account or Vytvořit účet