Aktuality archiv

21. 2. 2014 uspořádala Neurologická klinika LF UK a FN Plzeň ve spolupráci s Biomedicínským centrem odborný seminář Výzkumného programu 2

Číst dál... Aktualizováno

Město Plzeň si zvolilo Biomedicínské centrum LF UK v Plzni jako jedno z pěti výzkumných center, která prezentuje ve své nové publikaci. Tu vydal Útvar koncepce a rozvoje města Plzně s cílem propagovat vědecko-výzkumný potenciál jako základ plzeňské prosperity. Spolu s Biomedicínským centrem jsou v publikaci představena ještě čtyři výzkumná centra Západočeské univerzity v Plzni. Najdete v ní i výčet firem, které v Plzni působí a věnují se výzkumu a vývoji, a kontakty na instituce podporující podnikání v regionu.

Číst dál... Aktualizováno

Informační web Česká pozice přestavil na svých stránkách práci jednoho z výzkumníků Biomedicínského centra, Ing. Jaroslava Hrabáka, Ph.D.

Číst dál... Aktualizováno

20. 11. 2013 uspořádalo Biomedicínské centrum Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy v Praze ve spolupráci s Ústavem mikrobiologie LF UK a FN Plzeň 1. mezioborový seminář

Číst dál... Aktualizováno

Vítejte na nových stránkách Biomedicínského centra Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy v Praze. Vstupte dále, chcete-li se dovědět o našem vědeckém zaměření, o složení našich týmů a o vybavení, které mají k dispozici. Budeme zde pro vás zveřejňovat pozvánky na veřejné semináře i další akce centra a upoutávky na to, co nás zaujalo jinde.

Stránky jsou stále ve vývoji, budeme je postupně doplňovat. Pokud zde postrádáte nějakou informaci, napište nám prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme!

Číst dál...

Biomedicínské centrum Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy v Praze uspořádalo pro členy akademické obce fakulty a zaměstnance FN Plzeň setkání s vedoucími pracovníky centra.
Setkání se uskutečnilo 13. listopadu 2013 od 15:00 hod. v posluchárně Onkologické a radioterapeutické kliniky FN Plzeň.

Číst dál... Aktualizováno

Kontakt

Univerzita Karlova
Lékařská fakulta v Plzni
Biomedicínské centrum

alej Svobody 1655/76
323 00 Plzeň – Severní Předměstí

T: +420 377 593 810
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login

Log in to your account or Vytvořit účet