James Hicks, Ph.D. – využítí moderních sekvenačních metod v onkologické léčbě

V červenci na naši fakultu zavítá světová špička v oboru celogenomového sekvenování individuálních buněk James Hicks, Ph.D.

V rámci návštěvy přednese sdělení věnované využítí moderních sekvenačních metod pro sledování progrese nádorových onemocnění a účinnosti onkologické léčby, na které jste srdečně zváni.

 

Biomedicínské centrum Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy v Praze ve spolupráci s Chirurgickou klinikou FN Plzeň a LF v Plzni si Vás dovolují pozvat na odborný seminář Výzkumného programu 2, který se koná 24. července 2014 od 14:00 do 15:30 hod. v přednáškovém sále Onkologické a radioterapeutické kliniky FN Plzeň a LF v Plzni, Alej svobody 80, 304 60 Plzeň-Lochotín.

Program

James Hicks, Ph.D.: Cancer Genetics at the Single Cell Level: Analysis of Cancer Progression and Therapeutic Efficacy Using Single Cell Sequencing

James Hicks, Ph.D. is the principal investigator at Cancer Research Program at Cold Spring Harbor Laboratory, New York, USA. His laboratory is advancing personalized cancer care and treatment through single cell sequencing of cancer cells.

MUDr. Václav Liška, Ph.D.: Application of molecular biology in diagnosis and treatment of colorectal cancer

Přednášky budou předneseny v angličtině, program bude moderovat doc. MUDr. Milena Králíčková, Ph.D.

Účast je bezplatná, registrovat se můžete na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

více

Kontakt

Univerzita Karlova
Lékařská fakulta v Plzni
Biomedicínské centrum

alej Svobody 1655/76
323 00 Plzeň – Severní Předměstí

T: +420 377 593 810
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login

Log in to your account or Vytvořit účet